ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Україна і Польща домовилися про зняття мораторію на ексгумацію

Заступник Глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв провів зустріч з держсекретарем – керівником канцелярії президента Польщі Кшиштофом Щерським

Depo.Влада
17 листопада 2017 23:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу президента України.

Під час засідання Консультаційного комітету сторони обмінялись думками щодо поточного стану двосторонніх відносин. Вони підтвердили свою відданість зміцненню стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща.

Сторони погодились з необхідністю зняти мораторій на проведення пошуково-ексгумаційних робіт та спільного їх відновлення. У цьому контексті було домовлено провести міжурядову зустріч на рівні віце-прем'єр-міністрів найближчим часом.

Під час зустрічі Костянтин Єлісєєв та Кшиштоф Щерський погодились з важливістю продовження роботи двосторонньої міжурядової комісії із захисту та повернення культурних цінностей.

Українська та польська сторони домовились співпрацювати з відповідними місцевими органами влади з метою вирішення питань, що становлять обопільний інтерес.

Співрозмовники також обговорили підготовку до візиту Президента Республіки Польща Анджея Дуди до Харкова у грудні цього року.

В ході зустрічі було підтверджено спільне прагнення сторін сприяти розширенню та поглибленню міжлюдських контактів.

Також відбувся обмін думками щодо майбутнього Саміту Східного партнерства 24 листопада у Брюсселі.

Нагадаємо, що сьогодні, 17 листопада, у Кракові відбулося надзвичайне засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада