UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Слуга народу" Третьякова підтримала легалізацію секс-індустрії і одностатевих шлюбів

В Україні слід легалізувати секс-індустрію, щоб задіяні в ній люди платили податки і могли отримати соцзахист

Про це нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова сказала в ефірі "Громадського", передає Depo.ua.

Вона уточнила, що є "прихильницею легалізації в Україні всього, що можливо".

"Секс-індустрія – це одна з найстаріших, кажуть, професій ... Вона є, була і буде. А ті, хто її організовують, так звані сутенери, працюють в "чорній" частині спектра економіки. Вони отримують прибутки і не платять податки", – сказала депутат.

Однак, за її словами, з цієї сфери потрібно "прибрати" явища морального характеру (приниження, елементи торгівлі людьми).

"Їх (явища, – ред.) можна прибрати, якщо вивести під прожектор і показати. Є ліцензія, є медичні огляди, є цивілізовані правила гри, як це відбувається. Коли є ліцензія і коли це цивілізовано, це можна контролювати", – додала Третьякова.

На питання, чи потребують соціального захисту працівники сфери секс-індустрії, депутат відповіла, що на соцзахист може розраховувати будь-який громадянин України.

"Людина, яка працює в цій сфері, буде вимагати від держави пенсійне забезпечення, якщо з нею щось трапиться в сенсі нещасного випадку і це призведе, наприклад, до інвалідності і потребуватиме догляду, то соціальні служби будуть підключатися", – сказала вона.

Відносно ЛГБТ голова комітету соцполітики повідомила, що прайди, які влаштовують в Україні, приймаються до уваги депутатським корпусом, також це активно обговорюють в її фракції. Водночас вона говорить, що в суспільстві є "потужні сили, які протидіють толерантності", в тому числі і на законодавчому, і релігійному рівні.

"Я вважаю, що перед тим, як приймати чи не приймати такі закони, потрібні дуже потужні громадські дискусії, а також потрібен матеріал, який би в ЗМІ висвітлював, що відбувається з цими людьми, скільки таких людей, у яких нетрадиційна орієнтація", – уточнила вона.

Третьякова відповіла, що бачить в майбутньому можливість реєстрації в Україні одностатевих шлюбів, але "це буде важкий шлях".

Водночас щодо позначки в українському паспорті "інша стать" депутат зазначила, що держава зараз до цього не готова, тому що не готова нормативна база, а для цього потрібно прийняти відповідні закони.

"Для цього треба зрозуміти, що їх там кілька цих статей. Коли ми чіпаємо цю тему, це наші основні права людини, які знаходяться на тваринному рівні, тому що це моє право, як себе відчувати: бути жінкою або бути чоловіком, бути жінкою, яка там змінила щось. Це моє тіло, воно є моєю власністю", – пояснила вона.

Нагадаємо, 12 липня у Німеччині секс-працівниці влаштували пікет із вимогою відкрити борделі.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme