UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Савченко залишили за ґратами ще на 2 місяці: Адвокати обурюються

Апеляційний суд Чернігівської області продовжив на два місяці термін утримання під вартою народному депутату Надії Савченко, який закінчувався 15 лютого

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні, на якому розглядав також питання про підсудність справи за обвинуваченням Савченко і екс-керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана в діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Апеляційний суд перенаправив питання про підсудність даної справи до Верховного суду України.

Адвокати Савченко були вкрай обурені рішенням апеляційного суду про продовження арешту. За їхніми твердженнями, даний суд вийшов за рамки своїх повноважень і не мав права вирішувати питання про продовження арешту.

Довідка: 22 березня 2018 року Верховна Рада України дала згоду на позбавлення депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

Їй інкримінують вчинення дій із метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, підготовку до терористичного акту, сприяння терористичної організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

Сама ж Савченко заявляє, що планувала лише "політичну провокацію". А під час судового засідання 23 березня вона заявила про глибоку зневагу до президента, уряду та народних депутатів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook