UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ринок електроенергії: Україна почала імпорт електроенергії з трьох країн

Починаючи з 1 липня, коли розпочав роботу повномасштабний ринок електроенергії, Україна розпочала імпорту цієї продукції і на сьогодні поставляє її зі Словаччини, Угорщини та Білорусі
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ДП "НЕК "Укренерго".

"Старт нового ринку електроенергії відкрив можливість імпорту електроенергії в Україну. Так, вже з першого дня роботи нового ринку відбувся імпорт електроенергії в "острів Бурштинської ТЕС", зокрема, зі Словаччини. Вже з 15 липня в "острів" почалися імпортні поставки з Угорщини. Крім того, з 10 липня розпочався імпорт електроенергії з Білорусі", - йдеться у повідомленні.

За даними ДП "НЕК "Укренерго", протягом 1-7 липня 2019 року в "енергоострів Бурштинської ТЕС" імпортовано 37,705 млн кВт-год електроенергії зі Словаччини. За той самий період експорт електроенергії з "енергоострова Бурштинської ТЕС" до Угорщини, Словаччини та Румунії становив 77,743 млн кВт-год.

Нагадаємо, з 1 липня 2019 року в Україні запрацював повномасштабний ринок електричної енергії. Старт нової моделі ринку дозволив відкрити імпорт електроенергії в Україну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook