РФ створює в Україні довготривалий конфлікт - розвідка США

Американська військова розвідка вважає, що РФ намагається створити довготривалий конфлікт на Сході України і продовжить цього року чинити тиск на Київ за допомогою військових і невійськових методів

РФ створює в Україні довготривалий конфл…

Про це йдеться в заяві директора Розвідувального управління міністерства оборони (РУМО) США генерал-лейтенанта Вінсента Стюарта, поширеному на слуханнях в Конгресі на тему глобальних загроз, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

В ньому наголошується, що, на думку РУМО, дії Москви щодо України «відповідають новій військовій доктрині і стратегії Росії, яка буде викликати подальшу тривогу у сусідніх держав».

Розвідуправління Пентагону думає, що Росія відновила цю доктрину, щоб передбачити можливість використання нових методів військових дій, і «досягла істотного прогресу в модернізації своїх ядерних і звичайних озброєнь».

«Ми очікуємо, що в 2015 році військова активність Росії збережеться на високому рівні», - повідомив генерал Стюарт.

За оцінками його відомства, Росія прагне створити такі збройні сили, які «будуть меншими і більш маневреними» і зможуть у перспективі виконувати більш різноманітні завдання. РУМО прогнозує, що, незважаючи на економічні труднощі, ВС РФ в 2015 році візьмуть участь у великій кількості навчань і продовжать переозброєння.

В Пентагоні також вважають, що Росія, як і раніше, буде надавати особливого значення своїм стратегічним ядерним силам і продовжить модернізацію мобільних міжконтинентальних балістичних ракет.

Глава про Росію включена в заяві директора РУМО в розділ «Регіональні загрози», в яку також увійшли розділи про Китай, КНДР, Близький Схід, Північну Африку та інші регіони.

Нагадаємо, напередодні в штаб-квартирі НАТО висловили побоювання, що найближчим часом Росія продовжить поглинання невизнаних територій, які утворилися в результаті конфліктів за участю самої РФ.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme