UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рада узгодила зміни до Митного кодексу

Верховна Рада схвалила у другому читанні проєкт Закону №2318-1 про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи

За це проголосували 275 народних депутатів, передає Depo.ua.

Проєктом Закону пропонується внести зміни до Митного кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Цивільного процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, законів України "Про центральні органи виконавчої влади", "Про державну службу", та деяких інших законів України.

Зокрема, запроваджується можливість створення центральним органом виконавчої влади відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи, що забезпечує можливість здійснення діяльності органом державної влади як єдиною юридичною особою. У зв’язку з реформуванням системи органів державної влади, що реалізують державну митну та податкову політику, вносяться зміни до понятійного апарату в законодавстві.

Також передбачені норми щодо можливості делегування керівником центрального органу виконавчої влади керівнику територіального органу, як відокремленого підрозділу апарату центрального органу виконавчої влади, окремих повноважень, відповідно до положення про територіальний орган. Крім того, визначено особливості оплати праці державних службовців центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну митну політику та центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, їх територіальних органів, з урахуванням положень Митного кодексу України та Податкового кодексу України.

Нагадаємо, 5 грудня Верховна Рада схвалила у першому читанні та за основу законопроект №2288 про внесення змін до Митного кодексу України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"