Прикордонники прийшли до Саакашвілі з "листом щастя" (ОНОВЛЕНО)

Представники Державної прикордонної служби України прибули до готелю у Львові, де зупинився екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, щоб вручити йому повідомлення про адмінпорушення

Як повідомляє Depo.ua, правоохоронці прибули до готелю близько 7-ї ранку.

Вони спробували з'ясувати на рецепції готелю номер кімнати, де проживає політик, проте цю інформацію їм не надали.

Після цього до готелю викликали наряд патрульної поліції. Прикордонники очікували, поки Саакашвілі вийде з номера, щоб вручити йому повідомлення про адмінпорушення особисто.

Згодом Саакашвілі вийшов до преси із заявою.

"Вони намагаються, як я почув, говорити про порушення закону з нашого боку, а ми будемо всім розповідати про порушення закону з боку керівників прикордонної служби за прямим наказом президента Порошенка, Авакова та інших, які не поважають ні закон, ні Конституцію, ні народ України", - заявив політик.

Він також повідомив, що після брифінгу розпочинається процедура вручення йому протоколу про адмінпорушення.

Нагадаємо, ввечері 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі та його прихильники штурмом взяли український кордон у пункті "Шегині".

Під час інциденту з проривом кордону 12 бійців Національної поліції та 5 працівників Держприкордонслужби отримали тілесні ушкодження.

Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко заявив, що організатори прориву Саакашвілі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Сам Саакашвілі запевняє, що ані він, ані його прихильники не порушували закон.

Сьогодні зранку в львівський готель "Леополіс", в якому зупинився Саакашвілі, прибули прикордонники та поліція.

Довідка: Наприкінці липня президент України Петро Порошенко указом позбавив українського громадянства екс-голову Одеської ОДА та лідера Руху нових сил Михайла Саакашвілі, якого сам же у травні 2015 році увів у громадянство.

Загалом, згідно зі ст. 19 Закону "Про громадянство України", людина може втратити громадянство, якщо добровільно набула громадянства іншої держави, свідомо подала неправдиві відомості, підробні документи, коли набувала українського громадянства, або пішла на військову службу іншої держави. Сам Саакашвілі стверджує, що не обманював українську владу, а на опублікованій у ЗМІ відповідній анкеті не його підпис.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme