UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Порошенко вразив розповіддю про родовід одного з віце-прем'єрів

Віце-прем'єр-міністр українського уряду з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе є внучкою видатного діяча Карпатської України Дмитра Климпуша

Про це розповів президент України Петро Порошенко на Закарпатті під час урочистих заходів з нагоди 80-річчя проголошення Карпатської України та бою на Красному Полі, передає Depo.ua.

"Ми згадуємо імена видатних діячів Карпатської України. Августин Волошин, Юліан Ревай, Дмитро Климпуш. До речі, тут присутня його онука, надійний член моєї команди, віце-прем'єр-міністр українського уряду з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе", - сказав Порошенко.

Довідка: Дмитро Климпуш народився в багатодітній заможній селянській сім'ї, один з перших на Закарпатті українських підприємців, один із керівників Гуцульської республіки у 1918 році. Очолював "Карпатську Січ" — напіввійськову організацію, яка б готувала кадри для адміністративного апарату внутрішніх справ, а також із чехословацькими прикордонниками охороняла кордони Карпатської України. Обов'язки головного команданта "Карпатської Січі" виконував на громадських засадах. Климпуш був розважливим керівником, і як командант не поділяв радикальних поглядів членів організації, усвідомлюючи безперспективність протистояння регулярним військам. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook