Порошенко обіцяє Зеленському сильну опозицію

Президент України Петро Порошенко після завершення своєї каденції продовжить активну політичну роботу в опозиції до влади

Про це Порошенко заявив після завершення голосування у другому турі президентських виборів та оголошення результатів екзит-полів, передає Depo.ua з посиланням на сайт президента.

"Я хочу наголосити, що новий президент буде мати сильну опозицію. Дуже сильну. Але я хочу сказати, що країна – наша найкраща в світі Україна, від цього лише виграє. Я точно це знаю. Бо ми можемо перемогти лише тоді, коли в країні будуть панувати демократія, верховенство права, захист прав людини, забезпечення зростання добробуту і все, що характеризується назвою європейський напрямок розвитку", - сказав Порошенко.

Водночас він запевнив, що підтримуватиме нового главу держави у питаннях, які спрямовані на відстоювання національних інтересів.

"В той же час я хочу наголосити, щоб ніхто навіть не сумнівався, що особисто я і вся моя команда готова підставити плече президенту в усіх його рішеннях, які відповідатимуть національним інтересам України і наближатимуть нас до Євросоюзу і НАТО. І між оголошенням результатів виборів і інавгурацією я готовий витрачати будь-який час для того, щоб допомогти новому президенту увійти в курс справ", - пообіцяв Порошенко.

Нагадаємо, Порошенко визнав свою поразуку і заявив, що залишається у політиці.

Порошенко також запевнив, що готовий передати новому президенту всю мережу міжнародної підтримки України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна