Порошенко кличе Макрона в гості

Президент України Петро Порошенко запросив свого французького колегу Еммануеля Макрона до України

Про це Порошенко заявив під час зустрічі з міністром у справах Європи та закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріаном, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента.

"Глава держави поновив запрошення Президенту Французької Республіки відвідати Україну найближчим часом", - кажуть у прес-службі.

Порошенко також висловив вдячність за незміну підтримку Францією територіальної цілісності та суверенітету України, а також чітку позицію щодо невизнання виборів президента Росії на території українського Криму.

Президент України та міністр Ле Дріан обговорили ситуацію на Донбасі, зокрема перспективи розгортання миротворчої місії ООН, яка б охоплювала всю окуповану територію, включаючи українсько-російську ділянку кордону. Сторони підтримали важливість виконання безпекових умов Мінських домовленостей та вагоме значення продовження роботи в Нормандському форматі. Співрозмовники також підтримали необхідність продовження режиму санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Окрему увагу було приділено питанням двостороннього співробітництва, реалізації проектів у сфері військово-технічного та економічного співробітництва за фінансової підтримки Франції.

Важливу увагу також було приділено продовженню курсу реформ в Україні за підтримки з боку ЄС, в тому числі Франції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна