Порошенко голосує на виборчій дільниці (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Чинний президент України та кандидат на цю посаду на наступні п'ять років Петро Порошенко з'явився на виборчій дільниці, щоб віддати свій голос на виборах

Про це повідомляє Depo.ua.

Порошенко з'явився на виборчій дільниці у супроводі своєї дружини та охорони. Зазначимо, що він голосує за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, буд.30/1, виборча дільниця 800588 (Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України, кімната 117, 1-й поверх).

Президент України знаходиться у піднесеному настрої, активно відповідає на питання журналістів і дякує тим, хто прийшов його підтримати.

"Я чекаю перемоги України", - зазначив Порошенко, відповідаючи на питання, що він чекає від сьогоднішнього дня.

Перед тим, як кинути бюлетень у скриню, Порошенко узяв руку маленького хлопчика, який стояв поряд, вручив йому свій бюлетень, і той сам це зробив.

"Перш за все, я хочу всіх привітати із сьогоднішнім великим святом. Рівно рік тому ми розпочали роботу задля отримання Томосу для України. Щодо виборів, хочу сказати, що я пишаюся тим, як вони у цьому році організовані. Я твердо переконаний, що під час виборів кожний з нас зробить правильний вибір. Дуже важливо, щоб під час голосування українці керувалися розумом, щоб потім не було боляче", - сказав Порошенко.

Біля пункту голосування зібрався натовп, зокрема спостерігається молодь, яка приїхала із Краматорська, Дніпра та інших міст країни. Усі ці люди знаходяться там, щоб підтримати чинного президента. 

На питання журналістки Depo.ua, громадяни відповідають, що виступають "За" європейський курс, тому голосують за Порошенка. Деякі зазначають, що зробили свій вибір ще у першому турі. Люди впевнені, що після виборів Україна стане більш демократичною.

Нагадаємо, що Митрополит Епіфаній також вже проголосував за президента.

Віддав свій голос на виборах і спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Не прогавив свій шанс проголосувати і Володимир Зеленський, який також був у гарному настрої.

Читайте також: Вибори президента України: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна