UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Парубій закликав Британію до дій проти "Північного потоку-2"

Голова Верховної ради (ВР) України Андрій Парубій розповів голові Комітету у закордонних справах Палати громад парламенту Великої Британії Тому Тагенхатому про зарози будівництва газогону "Північний потік 2"

Про це спікер заявив перебуваючи з офіційним візитом у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Верхвоної Ради України

"Це додатковий важіль путінської Росії для дестабілізації ситуації у всьому вільному світі", - впевнений Парубій.

Голова ВР України також розповів про спільний лист, підписаний головами парламентів України, Молдови, Польщі, Литви, Латвії та Естонії до голів парламентів США та країн ЄС із проханням засудити будівництво "Північного потоку-2".

"27 червня у мене спільно з головами парламентів Грузії, Молдови та Литви заплановано зустріч з Головою Палати представників Конгресу США Полом Раяном та участь у конференції на тему протидії будівництву газогону "Північний потік 2". Закликаю і членів Парламенту Великої Британії заявити протест проти реалізації цього політичного проекту", - сказав Парубій.

Разом з тим, Парубій високо оцінив ініціативу Тома Тагенхата зі створення у Палаті громад Парламентської групи протидії російським гібридним загрозам та ініціював створення міжпарламентської групи протидії російським гібридним загрозам, насамперед, інформаційній дезінформації з боку Російської Федерації.

Також голова ВРУ наголосив на важливості посилення санкцій та міжнародного тиску з боку Великої Британії проти Російської Федерації, зокрема і з метою визволення українських громадян, яких путінський режим утримує в полоні.

Нагадаємо, 11 червня, компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на будівництво ділянки газопроводу "Північний потік-2" на Росії.

7 червня Швеція дозволила будівництво двох ниток газопроводу "Північний потік-2" у своїй економічній зоні.

Повні комплекти дозволів на будівництво та експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" видані в Німеччині, Фінляндії та Швеції.

Данія ще не схвалила остаточного рішення про видачу дозволу.

З кінця 2019 року газотранспортний коридор повинен транспортувати близько 55 млрд кубометрів російського природного газу щорічно з РФ через Балтійське море до Німеччини.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme