На Луганщині погризлися радикали: Один звинувачує іншого у розкраданні партійних грошей і махінаціях на виборах

Колишнього заступника мера Сєвєродонецька та голову обласної організації "Радикальної партії" Григорія Пригебу звинувачують в розкраданні коштів партії.

Про це заявив депутат Старобільського райради Володимир Попков, передає Depo.ua.

Згідно викладеному Попковим відео і запису на сторінці в Фейсбуці, Пригеба з 2014 року систематично краде гроші, виділені на роботу партії в Луганській області. Члени партії скаржаться, що їм не виплачували гроші з жовтня минулого року. Попков стверджує, що Пригеба винен 28 тис. гривень. Також, за його словами, вони на місцях не отримують кошти для проведення партійної роботи і закупівлі оргтехніки.

"Тільки в Старобільському районі вони кинули більш ніж на 20 тис. грн людей, які проводили анкетування та розносили газети і листівки. Не краща ситуація і в інших районах Луганської області. Цим казнокрадам не потрібна партія, рейтинг, Ляшко - це все для них прикриття. Коли готували вибори в ОТГ, всі документи на кандидатів у депутати, членів комісії були підписані людиною, яка вже давно не очолює Старобільську партійну організацію", - стверджує Попков.

Крім того, партійці звинувачують Пригебу і його заступницю Ганну Руденко в махінаціях на виборах в 2014 році. На відео одна з членів партії, що працює у виборчому штабі стверджує, що без будь-яких причин була відсторонена прямо в день виборів.

"Всі хто брав участь у виборах від Радикальної партії в Луганській області в 2014 році на виборах депутатів, пам'ятають як ці два політичних афериста виганяли членів комісій за 10 днів до виборів і навіть в день виборів, а гроші забирали в свої кишені. Не за горами вибори президента України, аферисти почали вже працювати", - пише Попков.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна