UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Метінвест Ахметова увійшов до ТОПу компаній, де найкраще дбають про ветеранів

Велика війна продовжується, але вже зараз великий бізнес має думати не тільки про те, як допомогти мобілізованим співробітникам, але й про те, як створити для них умови комфортного повернення до звичного місця роботи або перенавчання в межах компанії. Адаптація ветеранів, масштабні навчальні програми для подолання структурного безробіття, інклюзивність, створення комфортного середовища на робочому місці та конкурентних умов – обов’язковий набір для будь-якого роботодавця в 2024-му

Журналіст відділу новин
Метінвест Ахметова увійшов до ТОПу компа…

Видання Обоз підготувало рейтинг українських компаній, які взяли на себе найвищі соціальні зобов’язання. До цього рейтингу ввійшла і компанія Метінвест Ахметова. 

В самій компанії кажуть: від початку війни мобілізували 9 тис. співробітників, а 400 з них вже повернулись на роботу. Тому група побудувала інклюзивну екосистему інтеграції ветеранів до повноцінного життя і роботи.

Йдеться не тільки про медичну та психологічну допомогу: стратегія також передбачає підготовку керівників та колективів до повернення ветеранів. Група провела вебінари на тему "Повернення героїв із війни" для 23 тисяч співробітників, і запустила навчання керівників усіх рівнів. Ветеранам пропонують програми перекваліфікації та наставництво. Також в планах - створення об’єднання та комфортного простору для ветеранів.

Працівників, які досі лишаються на війні, компанія забезпечує усім необхідним: засобами захисту, бронежилетами та шоломами, а також зимовим одягом. Також за запитами підрозділи співробітників отримують дрони, тепловізори, автотехніку та інше устаткування. Пораненим працівникам сплачують лікування, а співробітникам, які втратили кінцівки на війні, допомагають з протезуванням. За всіма мобілізованими співробітниками зберігаються робочі місця.

Раніше Метінвест також заявив, що у 2024 році компанія буде реалізовувати багато програм щодо підтримки та адаптації ветеранів, розроблених спільно з американцями, які мають великий досвід у цій проблематиці. Першою ініціативою став унікальний навчальний курс з адаптації ветеранів до мирного життя – "Герої поруч". До його створення долучилися спеціалісти у галузі психології та управління персоналом, військові психологи, а також самі ветерани.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme