Дві сцени, чотири концерти, - Аласанія про "дебатні" переговори штабів

Під час дебатів кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського на НСК "Олімпійський" буде таки дві сцени

Про це повідомив голова правління НСТУ Зураб Аласанія на своїй сторінці у Facebook після переговорів представників кандидатів у президенти у Міністерстві внутрішніх справ, передає Depo.ua.

За його словами, зі штабу Порошенка участь у переговорах брали Віталій Ковальчук, Артур Герасимов, Олексій Семенов, зі штабу Зеленського - Андрій Богдан, Сергій Шефір, КирилоТимошенко. 18 квітня представників штабів чекає ЦВК.

"Сцен буде дві. Телесигналів буде два. Телетрансляцій, схоже, теж буде дві. Це ще нічого, концертів взагалі планувалось чотири: два до, два після (в кожного кандидата свої)", - написав Аласанія.

Про що штаби домовились:

1. Трибуни ділять не вздовж, а поперек.
2. Символіку партій не використовують.
3. Артистів з піснями запускають по черзі. 
4. Квитки ділять навпіл і розповсюджують кожен свої.
5. Час початку концертів: 16:00
6. Час початку дебатів: 19:00.

Про що штаби не домовились:

1. По три питання чи по чотири.
2. Хто буде ведучим(и).
3. Одна ПТС чи дві.
4. Віддавати одну трансяцію всім каналам, чи кожен штаб веде свою зйомку і віддає своїм каналам.

Перемовини про недомовлене продовжать в телефонному режимі Семенов та Тимошенко.

"Суспільне продовжує дотримуватись закону і здорового глузду: змістовні дебати мають відбутись в студії НСТУ 19-го квітня в часовому проміжку від 20:00 до 21:00 (якщо інше не буде вирішено Центральною Виборчою Комісією)", - додав Аласанія.

Нагадаємо, Зеленський уже оголосив про розповсюдження безкоштовних квитків на дебати з Петром Порошенком, які мають відбутися 19 квітня.

Він також опублікував відео, в якому наголосив, що команда Порошенка нібито вимагає дві сцени на "Олімпійському" й зауважив, що чинний президент "продовжує ділити людей".

Проте згодом у Порошенка заявили, що під час дебатів на НСК "Олімпійський" сцена не потрібна, оскільки цей захід не є концертом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна