ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Денісова відкриє представництва омбудсмена у всіх областях

З 2019 року представництва українського омбудсмена відкриють у кожній області країни

Depo.Влада
20 листопада 2018 23:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook, повідомляє Depo.ua.

"З наступного року ми розширюємо регіональну мережу представництв Уповноваженого з прав людини. З 2019 року такі представництва будуть відкриті у кожній області", - зазначила Денісова.

Крім того, за її словами, аби забезпечити право українців на вільний вибір, в усій країні під час президентських виборів навесні працюватимуть 17 громадських моніторів.

"Під час президентських виборів ми спільно з Опорою аналізуватимемо діяльність правоохоронних органів та судів щодо розслідування виборчих злочинів. Крім того, громадські монітори працюватимуть з електоратом щодо захисту їхніх прав у всіх регіонах України", - зауважила омбудсвумен.

Після президентських виборів, додала вона, будуть проведені додаткові навчання для виборчих моніторів і, за потреби, збільшено їхню кількість під час парламентських виборів восени 2019 року.

"Я переконана: такий громадський контроль дозволить повною мірою захистити громадянські права людей під час виборчих кампаній", - зазначила Денісова.

Окрім того, за її словами, під час зустрічі обговорювалися права внутрішньо переміщених осіб.

"Я наполягала і буду наполягати на тому, що вони мають право брати участь у виборах до територіальних громад. Я звертатимуть до парламенту, аби депутати проголосували за відповідний законопроект", - заявила Денісова.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада