Брата Каськіва відпустили із СІЗО, - ЗМІ

Двоюрідний брат колишнього голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва Олександр Матковський вийшов зі слідчого ізолятора

Про це повідомляє джерело "Українських новин" у правоохоронних органах, передає Depo.ua з посиланням на "Лівий Берег".

За Матковського внесли заставу 2,6 млн гривень.

Співрозмовник агентства не уточнив, хто саме вніс за нього заставу, але схиляється до того, що це зробили родичі.

За його словами, Матковський вийшов із СІЗО недавно.

Нагадаємо, 12 липня Солом'янський районний суд Києва наклав арешт на рахунки двоюрідного брата екс-голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва Олександра Матковського в "Альфа-Банку" та "Приватбанку".

У червні 2018 року ще двом учасникам корупційної схеми з розкрадання коштів "Держінвестпроекту" повідомили про підозру, одного з них затримали. Йдеться про рідного та двоюрідного брата Каськіва.

Довідка: У 2012 році з держбюджету було виділено понад 500 млн грн на нацпроекти, зокрема, на встановлення в найбільших містах України автоматів із розливу питної води, а також на проект "Олімпійська надія-2022" - мали бути зведені інфраструктурні об'єкти для проведення зимових олімпійських ігор в Україні. Але, через розкрадання 259,2 млн грн із вказаної суми, зазначені проекти не були реалізовані.

За версією слідства, вказані кошти "Державна інвестиційна компанія", що контролювалася "Держінвестпроектом", перевела на рахунки компаній, підконтрольних службовим особам вказаних підприємств, після цього кошти перенаправили на рахунки підприємств, зареєстрованих на Кіпрі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна