Аваков приїхав до США домовитися про протидію російській гібридній війні (ФОТО, ВІДЕО)

Міністр внутрішінх справ України Арсен Аваков розпочав робочий візит до США, де зустрінеться з представниками Державного департаменту та Федерального бюро розслідувань

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

У заходах також візьме участь перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.

"Наш візит включатиме, безумовно, і політичні питання, і ті, що стосуються діяльності МВС. Ключове – протидія російській гібридній війні. Ми готові переймати досвід багатьох передових країн, але у питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас. По-друге, посилення співпраці із Федеральним бюро розслідувань у протидії організованій злочинності, зокрема російській, та її вплив на процеси у світі. Це дуже важливо, зважаючи на події у Сосбері, хімічні атаки на мирне населення у Сирії та втручання у виборчі процеси та кіберзагрози", - зазначив Арсен Аваков.

Програма п'ятиденного візиту включає також відвідування центру, де навчають агентів ФБР - академію Квантіко, та низку зустрічей щодо спільних дій між американськими та українськими правоохоронцями у боротьбі із організованою злочинністю.

"Це та організована злочинність, що діє на території України під впливом Росії. Мета - дестабілізація ситуації на території України. Саме для цього російська влада використовує "злодіїв у законі" та інших злочинців, які їдуть з Росії до України", - сказав Аброськін.

Окрім цього, за його словами, заплановано підписання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Управлінням боротьби із наркотиками Міністерства юстиції США (Drug Enforcement Administration).

Учора, 15 квітня, міністр внутрішніх справ України поклав квіти до Меморіалу жертвам Голодомору - Геноциду 1932 – 1933 років.

"Це дуже символічно, що пам'ятник жертвам Голодомору у США розташований поряд із Капітолієм. Вкрай важливо, що скорботу по загиблих та пам'ять про злочин поділяють разом з Україною в усьому світі. Це дуже важливо, що ми розпочинаємо наш візит саме з цього місця", - додав Аваков.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна