Адвокат Саакашвілі назвав нонсенсом прохання Генпрокуратури до Нідерландів

Адвокат лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький вважає нонсенсом направлення Генпрокуратурою України доручення правоохоронним органам Нідерландів з проханням взяття у Саакашвілі зразки голосу

Depo.Влада
24 лютого 2018 22:38
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "News One" у суботу, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Як можна робити такі заяви і запити, якщо взяття зразків голосу – це допоміжна додаткова процедура, яка застосовується, коли проводиться експертиза. А експертизу вони завершили і самі говорили про те, що є висновок експертної установи при СБУ, що 28 грудня 2017 року експертиза завершена і вона підтвердила справжність розмови між Курченком і Дангадзе", – сказав адвокат.

Чорнолуцький зазначив, що експертиза інституту СБУ була, на думку захисту Саакашвілі, сфабрикована і проведена з великою кількістю порушень, а головне – не була досліджена можливість монтажу аудіозапису.

Адвокат вважає, що взяття зразків голосу, коли немає інших слідчих дії і експертиз, є нонсенсом. Чорнолуцький зазначив, що погоджуватися на таку процедуру чи ні – це особисте право Саакашвілі.

"З точки зору процесуальних прав і дій це вже виглядає і буде виглядати незаконно", – підкреслив він.

Нагадаємо, 24 лютого заступник генпрокурора України Євген Єнін повідомив про направлення до Нідерландів міжнародно-правового доручення, в рамках якого голландській владі пропонується відібрати у Саакашвілі зразки його голосу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада