UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

За три роки мінімалка зросла втричі

Мінімальна заробітна плата в Україні за три роки зросла в три рази і наразі складає 4 173 грн

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева під час підсумкової пресконференції в п’ятницю, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Завдяки розробленим і ухваленим законам за три роки мінімальна заробітна плата в Україні зросла в три рази, не на 3%, а в три рази й сьогодні вона складає 4 тисячі 173 гривні на місяць", – сказав Рева.

За його словами, зростання мінімальної зарплати привело до зростання середньомісячної заробітної плати в Україні.

"У 2016-2019 роках середня заробітна плата в Україні виросла у два рази й становила протягом першого півріччя 2019 року 10 тисяч 027 грн на місяць", – повідомив міністр соцполітики.

Водночас, зауважив Рева, уряд прийняв також рішення щодо підвищення заробітної плати 3 млн працівників у бюджетній сфері та грошового забезпечення військовослужбовців.

Окрім того, міністр зазначив, що завдяки зростанню заробітної плати у цьому році продовжено тенденцію до покращення структури доходів.

"Питома вага заробітної плати в структурі доходів населення перевищила 50% і наближає нас до показників європейських країн. Не по її розміру, а по структурі. На сьогодні вже 50% у структурі доходів складає зарплата, а було 40%", – повідомив Рева.

Нагадаємо, у липні Гройсман заявив, що нинішній стан вітчизняної економіки дає змогу в 2020 році збільшити мінімальну заробітну плату до 5500 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook