Україна постачатиме танкові запчастини до Європи

Державне підприємство "Спецтехноекспорт", що входить до складу "Укроборонпрому", отримало контракт від державної європейської компанії на постачання комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років

Depo.Гроші
23 листопада 2017 23:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу підприємства.

Контракт підписано за результатами участі у публічному тендері, що відбувся за підтримки Проектного офісу GPAinUA. Умови та вартість контракту не розголошуються.

Тендер проводився відповідно до європейської директиви Defence Directive 2009/81/EC. Умови участі у тендері були аналогічними до тих, що вимагаються від учасників публічних тендерів в українській системі Prozorro.

Після приєднання України до угоди GPA, "Спецтехноекспорт" став першою українською компанією, що виграла європейський тендер за цими правилами

"У країнах ЄС, колишніх членів радянського блоку, досі на озброєнні знаходиться багато броньованої та авіаційної техніки радянського зразка, що потребує модернізації та технічного обслуговування. Українська оборонна промисловість має всі необхідні розробки та компетенції для виконання таких робіт", - зазначив директор "Спецтехноекспорту" Павло Барбул.

Нагадаємо, що раніше "Укроборонпром" підписав договір з "потужним інвестором міжнародного рівня", про якого немає інформації в інтернеті, і який нікуди не інвестує.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.