UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Починаючи з березня пенсії українців зростуть на 20%

Тепер пенсії будуть перераховуватися в автоматичному режимі 
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміна.

Зокрема, результаті осучаснення пенсій їх розмір з 1 березня цього року зросте на 17-20%, нагадав віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

Він наголосив, що з починаючи з цього року,пенсії будуть перераховуватися щорічно в автоматичному режимі. "Це одна з найголовніших позицій реформи, яку було запроваджено. Тепер, незважаючи ні на що, у березні місяці, щороку 1 березня, буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Це вперше за останні 5-7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян", – зазначив Віце-прем'єр-міністр.

Павло Розенко нагадав, що багато років поспіль в Україні взагалі не проводили перерахунок пенсій. "Останнє осучаснення відбулося у жовтні 2017 року. Але треба згадати, що до цього моменту 7 років не було жодного перерахунку і осучаснення пенсій", - сказав він.

Віце-прем'єр-міністр також зауважив, що у бюджеті достатньо коштів для здійснення перерахунку пенсій. "Необхідний ресурс для підвищення пенсійних виплат є", - сказав він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook