Початок вересня для валютного ринку: Позитивна динаміка

Останні кілька днів складаються відносно позитивно для більшості валют країн – національні валюти ПАР, Бразилії, Туреччини та Росії помірно відновлюють свої позиції

Початок вересня для валютного ринку: Поз…
РБК-Україна

Корекція долара

Після того, як американська валюта взяла стрімкий курс на максимуми останніх років, валюти EM кошика опинилися під відчутним тиском.

Початок цього тижня розвернув вектор "зеленого", і після того, як курс долара сьогодні і вчора коректувався, валюти країн повернули собі від 0,8 до 2% колишнього курсу. Не обійшла удача і російський рубль. Детальніше про новини валютного ринку читайте на "Інстафорекс".

В очікуванні засідань

Багато експертів вважають, що на даний момент EM валюти будуть рухатися переважно в бічному тренді, і так аж до початку засідань в середині вересня.

Мова йде про засідання ЄЦБ, а також ФРС. Від регулятора, Федеральної резервної системи, очікують чергового зниження ставки. У разі пом'якшення монетарної політики російський рубль може отримати додатковий стимул для зміцнення. Проте сказати точно, чи піде ФРС на друге зниження ставки за останні місяці – поки складно.

Російський ЦБ, засідання якого заплановано на п'ятницю, також, судячи з усього, знизить ставку на 0,25%. Проте аналітики не очікують, що ця ініціатива відобразиться на курсі "росіянина" кардинальним чином.

Геополітика

У той час як Вашингтон і Пекін вийшли на стежку торгової війни, ініціювавши введення мит на взаємний імпорт, ситуація в Європі трохи покращилася.

Палата громад Великобританії відклала на невизначений строк вихід Лондона з ЄС, а Прем'єр-міністр Італії нарешті оголосив про те, що правлячу коаліцію буде сформовано. З Гонконгу також надійшли хороші новини – закон про екстрадицію, який став каменем спотикання, було відкликано головою місцевої адміністрації.

Нафта зростає

Позитивні новини зі світу геополітики, сильні PMI дані з КНР, а також останні звіти API дали потужний поштовх до зростання нафтового цінника. Brent зумів пробити позначку в 60 доларів за барель і намірився йти вгору й надалі.

Проте стримуючим фактором для чорного золота досі залишається невирішений конфлікт Заходу і Сходу в особі США та Китаю.

В питаннях ціноутворення на найближчі дні внесуть ясність чергові статистичні дані від Американського інституту нафти і Міненерго США. Через свята їхні звіти було відкладено й повинні бути опубліковані в середу-четвер.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme