UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як забити вирішальний пенальті хворобі? Футболіст Андрій Шевченко про власний досвід лікування стовбуровими клітинами

Інститут клітинної терапії представив перші результати клінічних  випробувань  плацентарних стовбурових клітин в Україні в партнерстві з Інститутом травматології та ортопедії НАМН України й Київською клінічною лікарнею №6

Як забити вирішальний пенальті хворобі?…

Допомагав у цьому легендарний футболіст та тренер збірної України Андрій Шевченко. Адже цього разу спеціалісти сфокусували увагу  на таких поширених  захворюваннях, зокрема в професійних спортсменів, як артроз та ушкодження колінних суглобів.

Інститут клітинної терапії представив перші результати клінічних  випробувань  плацентарних стовбурових клітин в Україні в партнерстві з Інститутом травматології та ортопедії НАМН України й Київською клінічною лікарнею №6. Допомагав у цьому легендарний футболіст та тренер збірної України Андрій Шевченко. Адже цього разу спеціалісти сфокусували увагу  на таких поширених  захворюваннях, зокрема в професійних спортсменів, як артроз та ушкодження колінних суглобів

Вперше із методом лікування остеоартрозу футболіст познайомився у США, перенесши до того кілька операцій, і, покиновши професійний спорт, відчув ослаблення м`язового тонуса та посилення навантаження на суглоби. Коли ж узнав, що аналогічною методикою володіють і в Україні, не лише скористався послугами вітчизняних фахівців, а й колег по команді привів до Інституту, та ще й готовий всіляко пропагувати терапію стовбуровими клітинами. Адже Шевченко відчув реальне покращення стану здоров`я та якості життя. "Я дуже радий з того, що і в нас в Україні існує передова інноваційна медицина, яка не поступається досягненням світового рівня", – зазначив Андрій Шевченко.

Зазначимо, що Інститут клітинної терапії спеціалізується на науково-дослідницькій, медичній діяльності та має власний Науковий центр із лабораторією плацентарних стовбурових клітин. Інститут вже має досвід успішного проведення клінічних досліджень клітинних та тканинних препаратів, після  завершення яких  Координаційний центр трансплантації органів, тканин та клітин Міністерства охорони здоров’я України видав дозвіл на використання апробованої технології виготовлення та застосування клітинних/тканинних препаратів, зокрема,  для лікування панкреонекрозу та захворювань периферичних артерій нижніх кінцівок стовбуровими клітинами пуповинної крові та аутологічної жирової тканини відповідно. Сьогодні два клінічних випробування із застосування методів клітинної та тканинної терапії на стадії завершення, ще чотири – тривають. Взяти участь у клінічних дослідженнях можуть всі бажаючі, щоправда пройшовши дуже суворий фахово-клінічний відбір. Для них лікування буде безкоштовним. Для решти бажаючих – одна ін`єкція з дозою в 20 млн. стовбурових клітин, що "працюють" у конкретній "проблемній" зоні, вартує близько 50 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"