ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як прикордонники присягали на вірність народові України (ФОТО)

На урочистій події були присутні також священослужителі, які освятили прикордонників 
 

Depo.Життя
8 грудня 2018 22:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Державну прикордонну службу.

Зокрема, сьогодні в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбулася чергова церемонія складання Військової присяги. Майже 600 військовослужбовців строкової служби та 22 учасники проекту "Нове обличчя кордону" присягли на вірність Українському народові.

Ритуал Військової присяги – є святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Військова присяга – документ юридичної сили, що має велике державне значення, а сам текст Військової присяги затверджено Постановою Верховної Ради України 6 грудня 1991 року. У ньому сформульовано найважливіші вимоги, які ставляться до воїна і які він має неухильно виконувати в інтересах національної безпеки України.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового Прапору. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, молоді прикордонники один за одним присягали на вірність народу України.

У ході урочистостей кращим військовослужбовцям відомства було вручено державні та відомчі нагороди, а священнослужителі освятили та благословили юнаків і дівчат на військову справу.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя