В'язня Кремля Балуха б'є цілодобовий озноб у ШІЗО Росії

В українського в'язня Кремля Володимира Балуха, який сидить в штрафному ізоляторі колонії у Тверській області Росії, цілодобовий озноб

Про це йдеться в листі, який він написав активістці Українського культурного центру в Криму Альоні Поповій, передає Depo.ua.

"Весною, звісно, і не пахне, ні в площині моїх "взаємовідносин" з правосуддям РФ, ні в оточуючій атмосфері вічно холодної камери ШІЗО, з похмуро-суворим пейзажем неба за гратами й ознобом, який не проходить 24/7", - написав Балух.

Він також додав, що у нього намагаються забрати українське громадянство і не дали зустрітися з консулом України, оскільки вважають його громадянином Росії, бо він прописаний в Криму.

Нагадаємо, на Росії Балуху продовжили тримання у штрафному ізоляторі на 15 діб.

8 травня стало відомо, що представника консульства України в Росії не допустили до політв'язня Володимира Балуха.

Довідка: ФСБ затримала Балуха 8 грудня 2016 року.

Співробітники ФСБ заявили, що на горищі будинку, де живе Балух, виявили 90 патронів і кілька тротилових шашок. Підконтрольна Кремлю влада Криму також вимагала від нього зняти встановлену на стіні його будинку табличку "Вулиця Героїв Небесної сотні, 18".

Захист активіста і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій через свою проукраїнську позицію.

25 січня в анексованому Росією Криму суддя так званого "Керченського міського суду" Олександр Ковальов не задовольнив клопотання захисту українського активіста Володимира Балуха про його умовно-дострокове звільнення.

Незаконно засуджений в анексованому Криму український активіст Володимир Балух не має наміру просити про помилування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Україна