UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Україні порахували переселенців з Криму

На материковій частині України офіційно на обліку перебуває 40 733 переселенці з окупованого Криму і міста Севастополя, що є окремою від АР Крим адміністративною одиницею

Про це повідомили у відділі організації соцзахисту внутрішньо переміщених осіб Мінсоцполітики України, передає Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

За даними на 15 серпня, найбільше внутрішньо переміщених осіб із півострова зареєстровано в Києві – 12 750. У Херсонській області їх 3 902, в Одеській – 3 261, у Львівській – 2 497. Найменше переселенців із Криму і Севастополя на неокупованій частині Луганської області – 156 осіб.

Станом на 19 серпня, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, обліковано 1 401 447 переселенців із усіх окупованих територій України – частин Донецької і Луганської областей та АР Крим і Севастополя.

Нагадаємо, станом на 5 серпня 2019 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік 1 397 304 переселенці з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим. Торік їх було значно більше – станом на 6 серпня 2018 року на обліку в Україні перебували 1 млн 516 тис. переселенців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook