Українця, що облив пам'ятник "ввічливим людям", понад два місяці тримають у СІЗО

36-річний громадянин України Максим Сокуренко, який нібито облив пам'ятник так званим ввічливим людям у центрі окупованого Сімферополя, змінив свої свідчення
 

Правозахисники вважають, що окупанти тиснуть на заарештованого українця, повідомляє Depo.ua з посиланням на громадську організацію КримSОS.

"Максим Сокуренко сидить у СІЗО вже два з половиною місяці. Правозахисники КримСОС не виключають, що окупанти могли чинити тиск на Сокуренка", - заявили в громадській організації.

Водночас «держобвинувач», за даними КримSОS, вважає, що перекваліфікація кримінальної справи в адміністративну Максиму Сокуренку "не загрожує", і спроби "вплинути на пом'якшення покарання" марні.

«Немає й мови про адміністративне покарання - це кримінальна справа», - заявив представник обвинувачення у справі Сокуренка.

Yfuflf'vj? Так званий пам'ятник «ввічливим людям» було встановлено окупаційній владі Криму в Сімферополі влітку 2016 року.

За даними російських ЗМІ, 27 січня 2018 року пам'ятник було облито червоною фарбою. Як стверджує «слідство», у причетності до цього обвинувачується громадянин України Максим Сокуренко, який висловлював невдоволення нинішнім життям у Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна