UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У брата Ющенка відібрали докторський ступінь

Петру Ющенку анулювали його докторську дисертацію через невідповідність критеріям

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на пресслужбу МОН.

Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки через академічний плагіат, низький рівень дисертаційних досліджень та невідповідність паспорту наукової спеціальності скасувала рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукових ступенів доктора та кандидата наук трьом здобувачам на засіданні 26 лютого 2020 року.

"Дуже важливо, коли професійна спільнота не мовчить, а називає порушення порушенням, плагіат – плагіатом, імітацію науки – імітацією. Лише тоді, коли самі науковці стоять на стороні високих наукових стандартів, ми маємо можливість прийняти остаточне рішення. Тому ми дуже вдячні усім, хто не мовчить та не мириться з імітацією у своїй науковій дисципліні", – зазначив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Одним із науковців, чию дисертацію анулювали, є брат третього президента України Віктора Ющенка Петро. Скасували присудження докторського ступеню "через невідповідність належним критеріям, які висуваються до докторських дисертацій, зокрема не містить авторських наукових положень та науково обґрунтованих результатів у галузі історичної науки, що розв’язують важливу наукову або науково-прикладну проблему, наявність текстових запозичень і некоректних посилань". Тема дисертації – "Києворуська спадщина в історичній пам’яті українського суспільства (XII – початок  XXI ст.)".

Нагадаємо, що 2015 року у брата третього президента України Віктора Ющенка Петра забрали будинок поряд з Майданом, приватизований за інвестиційною схемою.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"