Пророцтва Нострадамуса: Що чекає на Україну, Росію і світ у 2019 році

Мішель де Нострдам, латинська форма імені якого звучить як Нострадамус, народився 14 грудня 1503 року у французькому містечку Сен-Ремі-де-Прованс

У день народження провидця Depo.ua вирішив згадати, що наврочив іменинник українцям.

Україна у 2019 році

Україні Нострадамус наврочив одну з центральних ролей в прийдешньому процесі зміни світового порядку. Він стверджував, що саме наша країна, повинна стати першопричиною і головним поштовхом до впровадження нової політичної системи. Хоча провісник в своїх роботах і ухиляється від прямих назв держав, експерти впевнені, що саме Україну він описує в своїх катренах.

Насправді пророк робив не такі вже й хороші прогнози для українського народу. Крім конфлікту країна буде страждати і від інших бід. Почнеться масова міграція. Українці будуть їхати в інші країни в пошуках кращого життя

Військові дії, які будуть тривати довгі роки, принесуть небачений збиток. Помре дуже багато людей, а ще більше буде поранено. Конфлікт з часом вляжеться, але відновити країну після всього цього буде дуже складно.

Нострадамус говорив, що все залежатиме від того, як поведе себе народ. Українці постануть перед вибором, і людям треба повести себе правильно. Тільки злагоджені дії зроблять країну єдиною і цілісною.

Якщо Україна пройде через всі випробування, які їй уготоване, то зможе вийти на новий рівень. Активно розвиватиметься економіка, а також технології. Держава стане набагато сильніше на політичній арені і на неї почнуть звертатися увагу всі світові лідери.

Європа у 2019 році

Для Європи Мішель Нострадамус в 2019 році передбачає кардинальну зміну світогляду. Всі місцеві народи, що живуть там уже багато сотень років, піддадуться впливу інородців, які нещодавно переїхали до Європи, прийнявши для себе нові традиції. Вчені пов'язують таке послання з поширенням ісламу в Європі і занепадом християнських цінностей.

Світ у 2019 році

Нострадамус вважав, що в 2019 року не буде потрясінь світового масштабу. Людям і далі доведеться боротися зі звичними проблемами. Серед них будуть хвороби, голод, економічні біди і багато іншого. Зараз вчені говорять, що незабаром може спалахнути нова хвороба, яку поки невідомо як вилікувати. Природа теж буде потихеньку показувати своє невдоволення. Це буде проявлятися в природних катаклізмах, які зруйнують не одне поселення.

Насправді у катренах Нострадамуса дуже часто згадуються природні катаклізми. Не дарма фахівці в області екології зараз намагаються прикути увагу всього людства до дуже важливих проблем. Якщо найближчим часом не почати піклується про планету, то вона розв'яже справжню війну, в якій люди обов'язково програють. Будуть затоплені міста, зруйновані цілі країни, а вулкани, які прокидаються вже зараз, знищать залишок людства, передає myukraina.com.ua.

Дослідники трактують катрени Нострадамуса по-різному. Одна з трактувань віщає про нову зброю і про її застосування. Перший раз це трапиться в країнах, де переважно мешкають мусульмани. Про появу цієї зброї говорила навіть Ванга. Тому краще утворити міцний мир, який точно не дозволить такій катастрофі трапитися.

Мішель Нострадамус не раз міркував про війни, які будуть охоплювати всю планету. Він писав, що треба звернути пильну увагу до релігійного питання. Зараз можна спостерігати релігійні хвилювання. Якщо залишити ці прояви без уваги, то з часом може початися серйозна війна, яка зітре все живе з лиця Землі.

Росія у 2019 році

Конфлікт з Україною - це тільки початок. Згодом почнуться політичні проблеми з Америкою і Китаєм. Ці два гіганта захочуть прибрати з політичної арени нового противника.

Нострадамус запевняв, що незабаром конфлікт між Україною і Росією повинен закінчитися. Країни почнуть відновлюватися і утворюють міцний мир. Вони стануть партнерами і укладуть купу нових договорів. Іншим державам навряд чи сподобається такий хід розвитку подій, а тому вони почнуть проявляти своєрідну агресію.

В країні зміниться влада. До лав уряду прийдуть нові люди, які будуть володіти новими свіжими поглядами. Це піде тільки на користь.

Є застереження про те, що Росія повинна почати контролювати свої кордони. Стан Європи почне погіршуватися, через що її жителі будуть активно мігрувати. Росія буде приймати біженців, що може загрожувати країні кризою.

Позитив у 2019 році

Будуть відбуватися нові відкриття, а океан нарешті буде освоюватися.

Довідка. Перше видання унікальної праці "Пророцтва Мішеля Нострадамуса", в якому Нострадамус передбачив багато подій наступних п'яти століть, датується 1555 роком.

Ця книга розділена на Центурии, тобто на кілька збірок по сто катренів. Завдяки загадкового стилю, автор писав катерни на суміші французької, латині, прованського діалекту і грецької мови та майстерним посиланням, якими наповнений текст, "Пророцтва" зберегли свою таємницю впродовж століть.

Точно відомо одне, що талановитому астролога і віщуну вдалося передбачити такі події як: смерть Генріха II, долі королів Франції, страта короля Карла I, початок Другої світової війни, утворення Ізраїлю, катастрофу в Чорнобилі, війну на Донбасі, теракти в США і інші.

Нострадамус народився 14 грудня 1503 року в містечку Сен-Ремі-де-Прованс, в єврейській родині, яка перейшла в католицизм. Його батько був нотаріусом.

Після занять філологією в Авіньйоні, потім медициною в університеті Монпельє, в 1534 Мішелю присвоїли докторський ступінь. Він, як лікар і аптекаря, подорожував по всій Франції, намагаючись викорінювати чуму.

Як все лікарі епохи Відродження, він був ерудитом, які пишуть на латині і грецькій мові і займаються астрологією.

Мішель почав цікавитися астрологією з 1547 року.

У 1550 він складає свій перший "альманах", колекцію астрологічних прогнозів на рік, включаючи календар і іншу інформацію.

У 1555 - публікує "Пророцтва", завдяки яким про нього дізнається весь світ.

Астролог був одружений двічі. У 1537 році його перша дружина і діти померли від чуми. Через десять років він одружився вдруге, від цього шлюбу народилося шестеро дітей.

У 1564 Катерина Медічі і Карл IX призначили його королівським лікарем і радником.

Дата смерті Мішеля Нострадамуса 2 липня 1566.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна