Перша леді України відвідала табір "Артек"

Дружина президента України Олена Зеленська 16 червня завітала до Міжнародного дитячого центру "Артек", який відзначає 94-у річницю заснування

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт глави держави, разом з першою леді дитячий табір відвідав видатний спортсмен, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

"Чудово, що в нас є такі заклади. І таких центрів потрібно більше, бо "Артек" унікальний, – зазначила дружина Президента. – Я також була в "Артеку" в Криму. Це були незабутні моменти моєї юності. І дуже символічно, що я була в таборі в 1994 році, а сьогодні "Артек" відзначає 94-ту річницю".

Також повідомляється, що Олена Зеленська та Сергій Бубка у супроводі генерального директору закладу Сергія Капустіна оглянули Арт-село "Артек" та студії малярства на склі, арт-живопису, графіки; паперопластики та арт-моделювання.

Зазначається, що нині в оздоровчому центрі триває пленер під керівництвом українського художника Юрія Пацана. Олена Зеленська також відвідала інноваційний освітній центр – біологічну, хімічну та фізичну лабораторії, а також лабораторію роботехніки.

Разом з першою леді в "Артек" приїхали відомі актори, головні герої серіалу "Школа" Олександр Петренко та Ірина Кудашова.

Артеківці презентували дружині президента подарунки, зокрема картину на склі та прикрасу з бісеру.

Довідка: Після окупації Криму 22 червня 2016 року Міжнародний дитячий центр "Артек" відновив свою роботу на базі санаторно-курортного комплексу у Пущі Водиці. На території закладу розташовані пляж, критий басейн, кіноконцертний зал, клубні приміщення, бібліотека, тренажерний зал, футбольне поле, спортивні майданчики, велосипедний парк, скайпарк, човнова станція, медичний центр з необхідним обладнанням, інноваційний освітній центр та культурно-мистецький центр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна