ООН проведе в Україні "помаранчевий флешмоб"

Представництво Організації Об'єднаних Націй в Україні проведе "Флешмоб міст", підсвітивши помаранчевим кольором визначні архітектурні об'єкти в Києві та ще у 15 містах з нагоди Міжнародного дня боротьби з ліквідації насильства

Depo.Життя
24 листопада 2017 06:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила програмний координатор гуманітарного проекту Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні Людмила Шевцова, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Для нас є дуже символічним, що перехід на новий номер відбувається безпосередньо напередодні 25 листопада – Міжнародного дня боротьби з ліквідації насильства і початку Всесвітньої акції "16 днів проти насильства", яка буде відбуватися у більшості країн світу, і в тому числі в Україні. Представництво Організації Об'єднаних Націй безпосередньо проведе по всій нашій країні так званий флешмоб міст, де будуть підсвічуватися помаранчевим кольором різні визначні архітектурні будівлі та пам'ятники архітектури вже завтра ввечері, о 17-й годині", - сказала Шевцова.

Акція розпочнеться 24 листопада на Майдані Незалежності і символічно розпочне відлік всесвітньої кампанії 16 Днів активізму проти гендерно зумовленого насильства в Україні.

Довідка: Міжнародна кампанія "16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства" проводиться щороку і триває з 25 листопада - Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня - Дня прав людини. На підтримку цієї громадської ініціативи щорічно проводиться кампанія генерального секретаря ООН із боротьби з насильством щодо жінок (UNiTE), яка закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності та створення можливостей для обговорення проблем та рішень у всьому світі. В останні роки кампанія UNiTE використовувала помаранчевий колір як спільну тему, яка проходить через усі глобальні заходи. Помаранчевий є одним з офіційних кольорів кампанії UNiTE і в контексті її глобальної адвокації, використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат.

В Україні кампанія UNiTE була офіційно розпочата у 2015 році, і з цього часу до кампанії приєдналися понад 100 партнерів по всій країні.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя