У Коростені відбувся перший міжнародний фестиваль "Добриня Фест"

У місті Коростень, що на Житомирщині, цього року вперше пройшов міжнародний історико-культурний фестиваль "Добриня Фест 2019"

Як повідомили у прес-службі Житомирської ОДА, захід пройшов 15-16 червня, пише Depo.ua.

"Розпочався фестиваль міжнародною науковою конференцією "Древлянські гради: ранні міста Східної Європи". І дуже важливо, що є саме така потужна наукова складова. Приїхали колеги з Білорусі та Польщі, обмінювалися досвідом та розповідали про виконану роботу у дослідженнях древлянських градів", – зазначила начальник управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва.

Під час конференції директор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Смагін презентував історію давнього судноплавства та суднобудування.

"У парку в рамках фестивалю відбувалися дуже цікаві речі: розповідали про давнє друкарство та письмо, навчали робити монети, ляльки-мотанки, ознайомили з побутом Київської Русі, військовою справою. Звісно, не обійшлося без танців та концертів", – додала Парфентієва.

За її словами, фестиваль цікавий насамперед тим, що його тема відповідає історичним подіям того місця, де він відбувається.

"Гасло фестивалю – "Сила нації". І саме такі заходи, які зараз відбуваються у Коростені, дозволяють нам віднайти та показати нашу ідентичність, аби почерпнути силу для подальшого розвитку", – наголосила Парфентієва.

Нагадаємо, у Житомирі встановлять копію Ейфелевої вежі, яку подарував місту підприємець з Коростеня.

Усі фото взяті із сайту oda.zt.gov.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна