На хлопця, який дякував за перемогу ветерану Другої світової війни Рейгану, напав неадекватний пенсіонер

У Києві дякували за перемогу Рональду Рейгану, але це не сподобалося совку

Про це повідомляє Depo.ua.

У себе на Facebook-сторінці активіст Павло Островський розповів про свою одиночну акцію подяки реальному ветерану Другої світової війни, який пізніше доклався до знищення комунізму.

"Сьогодні вийшов подякувати за перемогу учаснику Другої світової війни Рональду Рейгану. За те, що він розумів, що у війні було два винуватця, два нелюдських тоталітарних режими - комунізм і нацизм, і поки залишається другий - це величезна небезпека для всього світу. Напевне, саме він із західних політиків виніс найбільше правильних висновків з Другої світової війни і доклав багато зусиль, щоб відправити радянський союз на звалище історії. За часи його президентства створено світову антикомуністичну коаліцію, наслідком роботи його адміністрації став розвал імперії зла, завдяки чому народи, зокрема і українці отримали свободц. Я щиро вдячний за те, що завдяки Рейгану та всім, хто наближав перемогу цивілізованого світу у холодній війні наше покоління може жити у вільній і демократичній країні", - написав Островський.

"З таким плакатом я простояв годину біля метро Арсенальна, біля точки збору "Безсмертного полку". Охоче пояснював свою позицію і журналістам, і всім, хто цікавився. Більшість громадян, включно з учасниками "Безсмертного полку" реагували адекватно і з розумінням ставились до мого прагнення вшанувати учасника Другої світової війни. З початком ходи, коли я давав коментар телеканалу Zik, неадекватний пенсіонер спробував у мене вихопити плакат, але зміг відірвати шматок плакату. Його оточили поліцейські і стали брати пояснення. Але так і не зміг сказати нічого українською і не відповідав на питання, якої країни він громадянин. І під камери журналістам гучно розповідав про 2 травня в Одесі", - розповів активіст.

 

Читайте також: Примирення і перемога над нацизмом: Як в Україні відзначають 8-9 травня (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна