Кримське судилище залишило під арештом активіста Мамедемінова

Підконтрольний Росії Верховний суд окупованого Криму відхилив апеляцію адвокатів кримськотатарського блогера та активіста Нарімана Мамедемінова на утримання його під вартою

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Громадське радіо".

Судове засідання відбувалося у закритому режимі, а сам Мемедемінов брав участь в засіданні за допомогою відеоконференцзв'язку.

Захист Мемедемінова подав клопотання про відвід судді Олексія Послєдова.

"Мемедемінов вважає, що суд порушив його право на захист, не доставивши до зали суду, не пустивши його адвоката у СІЗО, а також рішенням провести засідання в закритому режимі", — сказав адвокат Еміль Курбедінов

Він додав, що під час судового засідання порушував питання посилення охорони в суді.

"Тому що нам незрозуміло, коли суддя робить засідання закритим, посилаючись на небезпеку для учасників процесу. Ми не розуміємо, від кого надходить небезпека. У своєму підсумковому слові Наріман нагадав, що є кримським татарином, мусульманином, громадським журналістом, і все це є дуже зручним для ФСБ для його переслідування", - додав Курбедінов.

Нагадаємо, 23 березня підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя заарештував кримськотатарського активіста Нарімана Мемедемінова до 16 травня.

У зв'язку з арештом Нарімана Мемедемінова, Україна вимагає від окупаційної влади Криму його звільнення.

14 травня арештованого в окупованому Криму блогера Нарімана Мемедемінова повезли на психіатричну експертизу.

28 червня Мемедемінова на 20 днів помістили в психіатричну лікарню для обстеження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна