ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишній в'язень Освенциму звернувся до Сенцова

Колишній в'язень фашистських таборів смерті звернувся до ув'язненого Кремлем українського режисера Олега Сенцова, який голодує вже 63-й день

Depo.Життя
15 липня 2018 22:40
ФОТО: depo.ua

Звернення Маліцький опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Дорогі друзі, дуже прошу, допоможіть передати моє звернення Олегу Сенцову. Маю надію, що я ще не спізнився", - звернувся чоловік до громади.

"Дорогий друже, Олег. Звертаюсь до тебе, як колишній в"язень Освенциму та ще трьох концтаборів смерті фашистської Німеччини, як до в'язня, тепер уже путінських таборів. Не роби дарунок катам - тримайся! Борися за життя і свободу, так, як ми боролися і вижили, ще й добивали їх, а потім судили. Треба і зараз тобі вижити, звільнитись і потім судити цих катів щоб люди знали, з ким треба боротися, щоб не допустити повтору минулого, яке може статися зараз набагато страшніше, ніж це було у минулому. Люди Світу будуть скандувати "Слава Україні". Гарний початок цьому дав герой хорват. ЖИВИ ДОРОГИЙ ОЛЕГ! ЖИВИ ЗАРАДИ СІМ"Ї, ДЕРЖАВИ, НАС, ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ І НАЗЛО ВОРОГАМ!" - написав Маліцький.

Нагадаємо, 13 липня Олегу Сенцову виповнилося 42 роки. Мати українського режисера Олега Сенцова Людмила написала президенту Росії Володимиру Путіну клопотання про помилування.

У Путіна пообіцяли розглянути звернення матері Сенцова.

Також 13 липня у Києві на Майдані Незалежності близько 400 людей вийшли на акцію підтримки Олега Сенцова та інших незаконно засуджених українців.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя