UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Китайський Новий рік: Цікаві способи гадання

Новий рік за Східним календарем прийде до народів Азії 25 січня

Китайський Новий рік: Цікаві способи гад…

Depo.ua розкаже, як краще провести це свято.

Цей день – чудова нагода дізнатися про майбутнє і загадати бажання не тільки для представників Сходу, але і для всіх жителів Землі.

З 25 січня жителі багатьох країн Азії будуть святкувати головне свято, що символізує початок весни і новий цикл життя – Чунь Цзе, яке ми називаємо китайським Новим роком. У китайців велика кількість прикмет і традицій, які супроводжують це свято. Також в цей період прийнято гадати.

Найпопулярніше і досить складне ворожіння – це ворожіння по Книзі Змін "І-Цзін", одного з найдавніших трактатів китайської філософії.

Книга змін

Книга змін була написана близько трьох тисяч років тому, в ній є опис 64 гексаграмм – символів, що складаються з шести горизонтальних рис, які в свою чергу можуть бути горизонтальними і переривчастими. До кожної гексаграмми є опис, який виражає ту чи іншу життєву ситуацію і можливість найбільш вдалого виходу з неї, повідомляє " КП в Україні ".

Кожна гексаграмма (фігура з шести знаків) складається з двох триграм (тризначних фігур). Ось ці триграми:

Спрощений спосіб передбачає використання "підручного матеріалу", - але так, щоб він відповідав низці умов.

Так, приготувавши монети, ви визначаєте для себе відповідність - "орел": суцільна лінія; "решка": переривчаста лінія. Потім підкидаєте монетки одну за одною (в повному обсязі відразу) і дивіться, яким боком вони випадуть. Якщо всі три монети випали вгору "орлом", то ви проводите суцільну межу. Якщо "орел" випав в двох випадках з трьох, малюєте те ж саме.

І навпаки: коли дві або три монетки лягають вгору "решкою", проводите переривчасту лінію. Всього вам потрібно накреслити шест' ліній. Відповідно і монети ви підкидаєте шість разів.

Складати гексаграми необхідно знизу вгору: тобто спочатку ви малюєте саму нижню межу, потім ту, що над нею ... і так до самої верхньої.

Коли ви підкинули кістки або монетки шість разів, у вас повинна вийти одна з шістдесяти чотирьох гексаграмм.

Щоб знайти в таблиці свою гексаграму, подумки розділіть її на дві частини: верх і низ. Потім на перетині цих фігур ви шукаєте номер своєї гексаграми в таблиці. Після чого вам залишається лише прочитати тлумачення символу, який випав, клікнувши по цифрі і обдумати, наскільки вірно воно описує вашу життєву ситуацію.

Або ж можна скористатися ворожінням по Книзі Змін онлайн .

Існує ще цікаво ворожіння Гуань Інь, де передбачення на майбутній рік робиться за допомогою витягування палички з номером, якому відповідає певний опис тенденцій в новому році.

Також існують ворожіння на майбутнє - напередодні китайського Нового року господиня будинку пече печиво у формі дракона або того тварини, яка буде покровителем наступні 365 днів. У 2018 році - це Собака. До таких солодощів прикріплюють папірці з побажаннями і потім роздають членам сім'ї та гостям. Це ворожіння можна проводити протягом усіх 15 днів. У нас цей обряд спростили і побажання, написані на папері, вміщують всередину печива.

Наступне ворожіння дозволяє дізнатися, які саме якості допоможуть в досягненні поставлених цілей і бажань. Для цього знадобиться невелика коробка або будь-яка ємність, а також фігурки дванадцяти тварин, які є символами року за китайським календарем. Всі предмети потрібно в вибране вмістилище, перемішати і потім вибрати навмання будь-яку фігурку. Тварина, яка вам дісталося, можна вважати додатковим талісманом-покровителем, який стане вашим помічником у всіх справах. Якості, властиві йому, допоможуть вам подолати всі перешкоди і залучити достаток.

Також можна поворожити і при запуску небесних ліхтариків. Перед тим, як запустити його в небо наді загадати найзаповітніше бажання. Під час запуску ліхтарика поспостерігайте, як проходить процес, чи виходить з першого разу, чи немає яких-небудь затримок і неполадок. Якщо все проходить рівно і без труднощів, то і загадане збудеться. Якщо ж щось піде не так, то значить не варто чекати здійснення мрії в цьому році.

За матеріалами "Обозреватель"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"