UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

День спонтанного прояву доброти: Що це за свято

День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day), що відзначається по всьому світу щорічно 17 лютого, - одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій
 

День спонтанного прояву доброти: Що це з…

Це свято веде свою історію з США, але сьогодні вже має загальносвітове значення і святкується незалежно від громадянства, національності і релігійних переконань, передає Depo.ua.

Найбільш відоме це свято в країнах Західної Європи і в США, де в цей День в багатьох містах традиційно проходять благодійні заходи і марафони, в яких беруть участь відомі актори, громадські та політичні діячі.

Головне в цей день, як закликають організатори, потрібно намагатися бути добрим до всіх. І не просто добрим, а добрим безмежно і безкорисливо. Пам'ятайте, якщо людина очікує вдячності за свою доброту, це не може вважатися істинною добротою. Ви не повинні розраховувати на те, що станете свідком радості інших і почуєте їхню похвалу.

Добрі справи самі по собі повинні приносити вам задоволення, і при цьому, даючи щось іншим або допомагаючи їм, ви не повинні очікувати нагороди.

Буде добре в цей день подати не тільки про родичів та друзів, а й згадати тих, у кого нема нікого - у людей похилого віку, які живуть у спецзакладах, про дітей, яких покинули батьки, про хворих та про тварин, яких кинули люди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook