ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Amazon створює домашнього робота, - Bloomberg

Американська компанія Amazon розпочала роботу над амбітним надсекретним планом зі створення домашнього робота

Depo.Життя
23 квітня 2018 22:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Bloomberg.

"Проект під назвою "Vesta" - на честь давньоримської богині сімейного вогнища і жертовного вогню - керує Грегг Зер, засновник лабораторії Lab126 Amazon в Саннівейл, штат Каліфорнія", - йдеться у повідомленні.

Lab126 відповідає за пристрої Amazon, такі як розумна колонка Echo, телевізійна приставка Fire TV, планшети Fire і Fire Phone.

За інформацією видання, проект "Vesta" існує вже кілька років, проте цього року Amazon почала активно розширювати його команду. Так, на сайті Lab126 опубліковані десятки вакансій - компанія шукає переважно інженерів-робототехніків.

За словами джерел, знайомих з планами компанії, Amazon розраховує почати тестування цих роботів у будинках своїх співробітників до кінця року. Випробування в будинках клієнтів попередньо заплановано на 2019 рік.

В самій компанії відмовилися коментувати цю інформацію.

Яким чином буде працювати домашній робот, залишається невідомим. Джерела видання припускають, що робот "Vesta" міг би стати певним мобільним голосовим помічником Alexa, що супроводжує клієнтів в тих частинах будинку, де у них немає колонок Echo.

Прототипи роботів отримають камери і системи комп'ютерного зору, які дозволять їм автономно переміщатися по будинку. Видання зазначає, що роботою в цій області керує колишній виконавчий директор Apple Макс Пелі.

Також повідомляється, що Vesta буде відрізнятися від роботів, розроблених Amazon Robotics, дочірньою компанією Amazon з офісами в Массачусетсі і Німеччині. Компанія, яка раніше називалася Kiva Systems, наразі працює над створенням мобільних робототехнічних систем, здатних переміщувати товари на складах Amazon. В 2012 році Amazon заплатила за неї $775 млн.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя