Активісти передали вишиванку онукові Балуха в окупований Крим

У четвер, 4 липня, правозахисники та активісти зібралися в офісі Кримської правозахисної групи, аби підтримати полоненого Росією українського активіста Володимира Балуха, та передати його онукові в окупований Крим вишиванку

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Крим.Реалії".

Зазначається, що про це активістів просив сам Балух.

"Сьогодні українські кримчани зібралися, щоб передати йому слова підтримки і виконати його волю. 2 липня адвокат Ольга Дінзе відвідала його після того, як його випустили із ШІЗО. І він попросив, щоб його маленький онук Тимофій отримав із Києва українську вишиванку. І саме сьогодні ми передаємо цю вишиванку від нас, від українців, до Криму. Ми впевнені, що маленький Тимофій дуже скоро в українській вишиванці зустрічатиме Володимира Балуха у себе вдома", – розповіла координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

Нагадаємо, дещо раніше Балух розповів про єдиний шанс вийти живим з російської колонії.

Відомо, що у колонії на Росії Володимира Балуха хочуть перевести до камери суворого режиму.

Довідка: ФСБ Росії затримала Балуха 8 грудня 2016 року.

Співробітники ФСБ заявили, що на горищі будинку, де живе Балух, виявили 90 патронів і кілька тротилових шашок. Підконтрольна Кремлю влада Криму також вимагала від нього зняти встановлену на стіні його будинку табличку "Вулиця Героїв Небесної сотні, 18".

Захист активіста і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій через свою проукраїнську позицію.

25 січня в анексованому Росією Криму суддя так званого "Керченського міського суду" Олександр Ковальов не задовольнив клопотання захисту українського активіста Володимира Балуха про його умовно-дострокове звільнення.

Відомо, що Балух не має наміру просити про помилування.

27 червня стало відомо, що Балух оголосив голодування та вимагає пропустити до нього у колонію на Росії українського Консула.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна