Євробачення-2018: Події, скандали і ексцеси перших днів фестивалю

Перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018 стартує лише сьогодні ввечері. Між тим, у Лісабоні вже відбулося багато чого цікавого і скандального

Depo.ua пропонує міні-дайджест перших днів фестивалю.

Одним з перших сюрпризів стала урочиста доріжка фестивалю, яка неочікувано змінила колір з червоного на блакитний. Організатори пояснили: все тому, що цьогоріч на дійстві обігруватимуть тему океану.

Лейтмотив намагалися підтримувати. Наприклад, на святковій церемонії з'явилися дивні морські створіння у бульбашках.

На відкритті фестивалю MELOVIN розповів журналістам про власний парфюм з нотками шоколаду та імбиря, створений спеціально до конкурсу.

З російськими журналістами конкурсант спілкуватися принципово відмовився та ігнорував представників країни-агресора.

Вчора український співак виконав чотири своїх композиції у Євромістечку, одна з яких – конкурсна Under The Ladder.

А на репетиції шанувальники вперше змогли оцінити образ і номер українця.

Росія вирішила привернути до себе увагу і влаштувала акцію "Безсмертний полк". Компанія "озброїлася" прапорами Росії та "Л-ДНР", також захопили прапори Грузії, Білорусі, та України.

Несли портрети нібито своїх загиблих у Другій світовій родичів, комуністичні гасла із зображенням Володимира Леніна. "Очолила" трешеве дійство конкурсантка від Росії Юлія Самойлова.

Прийшли подивитися на акцію і українці. У футболках, на яких висловили своє ставлення до російського президента.

Цікаво, що російська делегація вклала свій триколор навіть в лапи крихітному песику - за офіційною легендою, домашньому улюбленцю конкурсантки.

Щоправда, ані вже мертві комуністичні лідери, ані живий песик не допомогли Самойловій задобрити шанувальників конкурсу. Так, під її відео з репетиції дизлайків вдвічі більше, ніж лайків.

До речі, перший півфінал Євробачення на Росії побачать лише у записі. Безпосередньо під час шоу крутитимуть серіал.

Шанувальники конкурсу запідозрили, що змістити ефір на 23.30 пропутінських медійників "надихнув" номер представника Ірландії Райана О'Шонессі, який змальовує кохання двох чоловіків. Під час виступу конкурсанта двоє чоловіків-танцівників зображатимуть на сцені пристрасть один до одного. До речі, сам О'Шонессі є відкритим бісексуалом.

Критики, які зосереджені здебільшого на фестивальних залах, при всьому цьому стверджують: мовляв, цьогоріч політики на конкурсі обмаль. Хіба що італійці Ермал Мета и Фабриціо Моро виступлять з композицією на тему терактів у Парижі, а французи з дуету Madame Monsieur розкажуть зі сцени проникливу історію нігерійської біженки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна