Як резиденти лейблу Івана Дорна - YUKO заспівали українською на Нацвідборі Євробачення-2019

Гурт YUKO представив україномовний трек GALYNA GULIALA на сцені Нацвідбору Євробачення-2019

Про це повідомляє Depo.ua.

Ведучий конкурсу Сергій Притула зазначив, що коментаторам ця композиція подобається далеко не з першого разу. І нагадав їм виступи на Росії. Вокалістка Юлія зазначила, що вона є громадянкою Росії і нещодавно отримала дозвіл на проживання. Тоді Притула висловив захват її українською мовою і нарікнув члену журі Євгену Філатову, який досі спілкується російською.

Філатов похвалив музику YUKO і сказав, що йому взагалі все сподобалося. Андрію Данилку теж сподобалося, але не з першого разу - як в тому коментарі. Джамала відзначила якість співу, зазначивши, що через використання народної пісні в гурту можуть бути проблеми, бо це заборонено правилами Євробачення.

Довідка:

Гурт YUKO був створений у Києві 2016 року і складається з фольклористки-вокалістки Юлі Юріної і мультиінструменталіста і саундпродюсера Стаса Корольова. Дует виконує музику в стилі фольктроніка, використовуючи пласт народної творчості як одного з інструментів для створення сучасної електронної музики. Група є резидентами музичного лейблу Masterskaya. У 2018 році YUKO почали виступати в Європі (на фестивалях Польщі та Угорщини).

Відомий електронний гурт YUKO вирішив підкорити Нацвідбір україномовним треком GALYNA GULIALA зі свого другого альбому DURA?

Нагадаємо, 9 і 16 лютого пройдуть півінали національного відбору на конкурс Євробачення-2019. 16 українських виконавців будуть боротися за можливість представляти Україну на пісенному конкурсі, який цього року пройде в Ізраїлі. Фінал Нацвідбору відбудеться 23 лютого.

Переможця обере журі та глядачі. Журі цього року виглядає таким чином: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов.

Музичний продюсер Національного відбору – 2019 є відомий композитор та продюсер Руслан Квінта.

Вести конкурс буде гуморист та популярний телеведучий Сергій Притула.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна