Фаворитка Нацвідбору Євробачення-2019 - MARUV встала перед журі на коліна

Гурт MARUV, які вже є зірками соцмереж в усьому світі, вразили глядачів енергійним і розкутим виступом. Але ведучий нагадав їм виступи на Росії

Про це повідомляє Depo.ua

Співачка Анна Корсун почувалася на сцені дуже розкуто і встигла трохи позалицятися до журі. Залу її виступ дуже сподобався. Ведучий конкурсу Сергій Притула зазначив, що раніше, щоб побачити таке, треба було сплатити 300 доларів. І згадав MARUV виступи на Росії. Співачка зазначила, що це її спосіб нести мир.

Пока Анна Корсун коментувала свій виступ, балет сидів у її ніг і поглажував її стегна, а співачка тримала одну з танцівниць за волосся, зав'язане у хвіст.

Журі похвалило виступ. Джамала сказала, що це єдина пісня, яку вона заслухала в машині. Разом із тим, їй не дуже сподобалася манера співати і ще Джамала попросила зробити номер менш провокативним, щоб його не заборонили як 18+. Притула став їй доводити, що нічого такого в номері нема.

Євген Філатов заявив, що цей музичний формат є трендовим і більшість телегрядачів буде на боці MARUV, хоча йому особисто побачене і почуте не здалося якимось особливим.

Андрій Данилко одразу заявив, що йому сподобалося, але зазначив - співачці не вдалося приховати втому. І порекомендував "піти по залу", щоб провокація була ще яскравішою.

Довідка:

Сірий кардинал Нацвідбору, який потрапив до півфіналу завдяки тому, що співачка TAYANNA відмовилася від участі у конкурсі. Гурт посів високі сходинки багатьох європейських чартів завдяки провокаційній пісні Drunk Groove. Проте за правилами, учасник не може використовувати для участі стару та добре знану композицію, тому вирішили підкорити Наувідбір бадьорою та спокусливою піснею For You.

За назвою MARUV стоїть українська співачка, композитор та поетеса Анна Корсун. У травні 2017 року побачив світ дебютний альбом виконавиці Stories. Головна пісня з платівки "Сонце" очолила топ-чарти провідних радіостанцій України

Нагадаємо, 9 і 16 лютого пройдуть півінали національного відбору на конкурс Євробачення-2019. 16 українських виконавців будуть боротися за можливість представляти Україну на пісенному конкурсі, який цього року пройде в Ізраїлі. Фінал Нацвідбору відбудеться 23 лютого.

Переможця обере журі та глядачі. Журі цього року виглядає таким чином: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов.

Музичний продюсер Національного відбору – 2019 є відомий композитор та продюсер Руслан Квінта.

Вести конкурс буде гуморист та популярний телеведучий Сергій Притула.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна