Як Brunettes Shoot Blondes з унікальним мультироялем виступили на Нацвідборі Євробачення-2019

Гурт Brunettes Shoot Blondes представили пісню Houston, підігруючи собі на унікальному роялі, в якому поєднано ще кілька музичних інструментів

Про це повідомляє Depo.ua.

Ведучий конкурсу Сергій Притула заявив, що пісня до нього вже "прилипла" і нахвалював їхній музичний інструмент.

Щодо суддів, Андрій Данилко зазначив, що інструмент - це круто, але використовувати цей інструмент на Євробаченні використовувати цей інструмент буде неможливо використовувати вживу. А фішка ж саме в роялі. Музиканти відповіли, що його все одно оцінять, Притула зазначив, що так - його все одно роздивлятимуться.

Джамала заявила, що рояль все одно - частина шоу і похвалила пісню. Євген Філатов схвалив і пісню і винахід.

Довідка:

Інді-рок-гурт із Кривого Рогу Brunettes Shoot Blondes вже добре знаний в Україні завдяки Нацвідборам, обрав для участі у конкурсі пісню Houston, в якій звучить двадцять музичних інструментів.

Щоб не порушувати правила Євробачення, адже на сцені може одночасно перебувати не більше шести учасників, Brunettes Shoot Blondes сконструювали мультирояль, який включає в себе всі ці інструменти - від барабанів, до віолончелі.

Нагадаємо, 9 і 16 лютого пройдуть півінали національного відбору на конкурс Євробачення-2019. 16 українських виконавців будуть боротися за можливість представляти Україну на пісенному конкурсі, який цього року пройде в Ізраїлі. Фінал Нацвідбору відбудеться 23 лютого.

Переможця обере журі та глядачі. Журі цього року виглядає таким чином: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов.

Музичний продюсер Національного відбору – 2019 є відомий композитор та продюсер Руслан Квінта.

Вести конкурс буде гуморист та популярний телеведучий Сергій Притула.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна