Як BAHROMA на сцені Нацвідбору Євробачення-2019 нагадали Притулі стосунки з дружиною

Гурт BAHROMA представили пісню "Назавжди-Навсегда" на сцені Нацвідбору Євробачення-2019

Про це повідомляє Depo.ua

Ведучий Сергій Притула зазначив, що ця пісня нагадує йому стосунки з дружиною, коли він їде на гастролі, але спитав, чого вони виступають на Росії. Співаки зазначили, що "в любові немає кордонів"

Суддям виступ цілком сподобався, але Андрій Данилко зазначив, що це пісня не для Євробачення.

На цьому перший півфінал Нацвідбору Євробачення закінчился і у глядачів є 15 хвилин, щоб віддати свій голос. Лінії голосування відкрито.

Довідка:

Український альтернативний гурт BAHROMA був сформований 2009 року. Тоді ж побачив світ перший сингл колективу "Надолго". Вокалістом гурту є Роман Бахарєв. Для BAHROMA це вже не перша участь у нацвідборі на "Євробачення", 2011 року гурт вже пробував свої сили у конкурсі і навіть пройшов до фіналу.

Автором пісні на Нацвідбір на Євробачення 2019 став Роман Бахарєв. За його словами, "Назавжди-Навсегда" – це історія кохання без кордонів, яка близька кожному.

Нагадаємо, 9 і 16 лютого пройдуть півінали національного відбору на конкурс Євробачення-2019. 16 українських виконавців будуть боротися за можливість представляти Україну на пісенному конкурсі, який цього року пройде в Ізраїлі. Фінал Нацвідбору відбудеться 23 лютого.

Переможця обере журі та глядачі. Журі цього року виглядає таким чином: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов.

Музичний продюсер Національного відбору – 2019 є відомий композитор та продюсер Руслан Квінта.

Вести конкурс буде гуморист та популярний телеведучий Сергій Притула.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна