Російські церковники оголосили "сатанинським обрядом" індійське свято фарб

У Росії Челябінська єпархія оголосила популярне індійське свято Холі, відоме як Фестиваль фарб, сатанинським обрядом

Російські церковники оголосили "сатанинс…

Повідомлення про це з'явилося на сайті митрополії, передає depo.ua з посиланням на Znak.com.

Священики зазначають, що фестиваль проводиться за участю "Міжнародного Товариства Свідомості Крішни", яке деякі фахівці вважають тоталітарно-деструктивним культом.

"Фестиваль кольорів Холі" має ретельно приховане організаторами релігійне підґрунтя: він встановлений на честь спалення живцем Холіки - демониці з індуїстського язичницького пантеону. Посипання себе різнобарвними фарбувальними речовинами під час свята символізує обсипання себе попелом від багаття цієї демониці, - йдеться в повідомленні. - Організатори фестивалю, як правило, нічого не повідомляють про його духовну складову. Таким чином, в релігійний язичницький, сатанинський, по суті, обряд лукаво залучаються люди, які нічого не підозрюють, в тому числі і хрещені в Христа, які сприймають це як веселе етнічне свято, як привід взяти участь в незвичайному культурному заході".

Єпархія попереджає челябінців про "духовну небезпеку" подібних заходів, мета яких, на думку священиків, - залучення в культ.

"Всім православним християнам місійний відділ нагадує про неприпустимість участі в язичницькому святі", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що походження свята достовірно невідоме, існує кілька легенд на цю тему. Одна з них дійсно стосується міфу про демоницю Холіку.

"Прахлад - син злого царя, поклонявся Вішну, і ніщо не могло переконати його відмовитись від цього. Тоді сестра царя демониця Холіка, яка, як вважалося, не горить у вогні, вмовила Прахлада зійти на вогнище в ім'я Бога. До загального подиву, Холіка згоріла, а Прахлад, врятований Вішну, вийшов неушкодженим. На згадку про ці події напередодні свята Холі спалюють опудало злої Холіки", - говорить легенда. 

Фестиваль фарб справді набуває в Росії популярність - за останні кілька років його почали відзначати практично у всіх великих містах. Під час цього заходу відвідувачі веселяться, танцюють під музику і обсипають один одного різнокольоровими барвниками.

Більше міжнародних новин читайте в рубриці Світ.depo.ua.


Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme