Спад "Коно" і злет "Севільї": Чому українець "гріє" лаву запасних (Статистика)

"Севілья" не лишає шансів "Мольде" вже після першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи. Євген Коноплянка другий матч поспіль у ролі статиста

Мирослав Новосад
Шеф-редактор спортивной редакции Depo.Сектор
Спад "Коно" і злет "Севільї": Чому украї…

Як повідомляє depo.ua, "Севілья" вже тринадцять матчів у всіх турнірах не програє. Підопічні Унаї Емері набрали вражаючої ходи. Щоправда, в українця Євгена Коноплянки все кардинально протилежно. Вийшовши в в неділю в Примері зі стартових хвилин проти "Лас Пальмаса", українець нічим особливим не запам'ятався. То ж не диво, що в поєдинку Ліги Європи український півзахисник залишився в запасі. На полі Коноплянка з'явився на 72 хвилині, коли вже все було вирішено і на табло світився остаточний рахунок 3:0. За двадцять хвилин Євген 16 разів торкнувся м'яча. Насправді загострюючих дій від нього в цьому матчі так і не дочекалися вболівальники.