Російська збірна з хокею вийшла на лід у формі СРСР (ФОТО)

Сьогодні збірна Росії з хокею провела перший період матчу Євротуру з командою Фінляндії в червоних ретросветрах з написом "СРСР"

Російська збірна з хокею вийшла на лід у…

Ініціатива походила від фінської сторони і була приурочена до 50-річчя арени Хакаметса в Тампері, на якій проходила гра, передає depo.ua з посиланням на "Ленту.ру".

Під час перерви російська команда змінила форму на звичну з двоголовим орлом.

Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 3:0. Першу шайбу на 26-й хвилині закинув Томмі Хухтала, другу на 59-й - Самі Лепісто, третю за 15 секунд до фінальної сирени у порожні ворота відправив Петрі Контіола.

У загальному заліку Євротуру збірна Росії опустилася на третє місце, пропустивши вперед фінів. Обидві команди набрали по 13 очок, але представники Суомі мають перевагу за різницею закинутих і пропущених шайб. У суботу, 18 квітня, команди проведуть гру-відповідь.