Порошенко запустил кампанию «депутаты – п…сы»

«УДАР», «Батьківщина», «Свобода» і Ляшко зареєстрували проект постанови про саморозпуск ВР. Але зареєструвати ще не означає проголосувати
Depo.Власть
18 июня 2014 13:59
ФОТО: depo.ua
Порошенко запустил кампанию «депутаты – п…сы»
Порошенко запустил кампанию «депутаты – п…сы»

Президент Порошенко не має законних підстав для розпуску парламенту, а самі депутати не поспішають створити йому ці підстави. Тобто, оголосити про припинення діяльності коаліції. То ж, для розпуску ВР, правильно було б оголосити про розвал коаліції. Після чого у депутатів є місяць на створення нової коаліції, пише «Деловая столица».

Пропозиція саморозпуститися начебто прискорює процес, але вірогідність, що вона набере 226 голосів близька до нуля. І перш за все це через те, що проти голосуватимуть не лише «регіонали», комуністи, литвинівці і кінахівці, але й велика частина «Батьківщини», яка не готова зараз іти на вибори (нагадаємо, що Тимошенко, на зборах фракції тиждень тому заявила, що вибори будуть в 2015 році).

Ця ситуація, коли депутати відмовляться від саморозпуску, влаштовує перш за все Петра Порошенка. Він чітко означив свою позицію: Верховна Рада має перезавантажитися. На цьому Президент і стоятиме. А його підтримка за непохитність серед населення лише зростатиме. А ось депутати, які хапатимуться за крісла усіма способами, виглядатимуть як форменні «п...си». Ставлення до них громада яскраво продемонструвала вчора за допомогою флеш-мобу зі світлинами депутатських фізій під будівлею законодавчих зборів. І якщо нардепи й надалі затягуватимуть, під парламент можуть підійти хлопці у балаклавах, з шинами і "коктейлями". Їм дадуть трішки похуліганити, аби народні обранці швидше думали.

А потім, «УДАР» нарешті вийде з коаліції. За місяць нової коаліції створено не буде. І ті самі литвинівці, "регіонали" та інші прибіжать до Порошенка і почнуться нові торги - за новий закон про вибори.