У Запоріжжі мітингували незгодні з підвищенням тарифів

Днями біля великого ринку в Коммунарському районі Запоріжжя відбувся мітинг не згодних з підвищенням тарифів

Як повідомляє depo.ua, під гаслами припинити свавілля пройшов мирний мітинг - флешмоб не згодних з підвищення тарифів. Люди перекрили дорогу і протягом півгодини понад 100 осіб безперервно ходили по пішохідному переходу і блокували рух транспорту.

Привертаючи до себе увагу, люди протестували проти підвищення тарифів. Перехід біля великого продуктового ринку перекрили не випадково, бо за їх словами, скоро ніхто не зможе сюди ходити оскільки все піде на оплату комунальних послуг.

"Кабінет Міністрів запустив черговий безжалісний механізм спустошення гаманців українців. Драконівські тарифи на ЖКГ загрожують перетворити і без того бідних наших співгромадян у людей, повністю позбавлених засобів до існування. Більше року тому вони "заморозили" пенсії і соціальні виплати, а тепер добивають тарифами", - сказав Петро, один з учасників мітингу.

Обурені городяни вимагали донести до влади їхню вимогу і припинити збільшення тарифів. Майже в чотири рази зросте ціна на газ, у півтора рази - на гарячу воду, майже в два рази - на опалення. Тарифи на електроенергію в квітні 2017 збільшаться майже в чотири рази. А зарплату не підвищили навіть на 10 відсотків!

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Весь мир

Метки: #Украина